Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Fyodor Mihailoviç Dostoyevski – Amcanın Düşü ekitap indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Roman
  • Fyodor Mihailoviç Dostoyevski – Amcanın Düşü ekitap indir

Yazar olarak pek çok kusurum olduğunu biliyorum. Çünkü öncelikle ben kendim, hiç hoşnut değilim kendimden. Kendi kendimi tarttığım bazı anlarda, çoğu kez, sözcüğün tam anlamıyla, anlatmak istediğimin ancak yirmide birini arılattığımı, belki de hiç anlatamadığımı gördüğüme inanmalısınız. Beni kurtaran şey, Tanrının bir gün bana o kadar güç ve esin göndereceği ve benim de kendimi daha noksansız anlatabilceğim, kısacası, yüreğimdeki ve hayal gücümdeki her şeyi ortaya koyacağım konusunda beslediğim alışılmış umut’tur.
-Dostoyevski-
İnan bana, her yerde çalışma, hem de korkunç bir çalışma gerekli. İnan bana, Puşkin’in hafıf ve ince bir şiiri, Puşkin tarafından uzun uzun düzeltilip işlendiği için bir çırpıda yazılmış gibi durmaktadır. Kolayca yazılmış hiçbir şey olgun değildir.
-Dostoyevski-
İnceliklerle dolu, insanın ruhsal yapısına büyük bir ustalıkla sokulan dünyanın en büyük romancılarından biri sayılan Dostoyevskinin bir kitabını sunuyoruz. Nihal Yalaza Taluy’un Rusça aslından Türkçeye çevirdiği Amcanın Düşünü, Dostoyevskinin başka romanları izleyecek.

Fyodor Mihailoviç Dostoyevski – Amcanın Düşü ekitap indir BENZER İÇERİKLER
Fyodor Mihailoviç Dostoyevski – Amcanın Düşü ekitap indir YAPILAN YORUMLAR